محصولات آفتاب

حراج محصولات تا 50% تخفیف

وبلاگ الو دارو

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

آکادمی الو دارو

دوره‌های تخصصی و آموزشی رویال

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ

فیلتر کن

خرید دستگاه فشار خون

خرید دستگاه فشار خون برای هر خونه ای تغریبا لازمه ، همونطور که می‌دونید از دستگاه فشارسنج برای کنترل فشار خون استفاده میشه ، پس اگر شما هم توی خونه افراد مسن دارید و یا افرادی که فشار خون بالا یا پایین دارند ، بهتره که یه دستگاه اندازه‌گیری فشار خون در خونه داشته باشید.

دستگاه‌های فشار خون دارای قیمت‌های مختلف و همینطور انواع مختلفی هستند من در این مقاله می‌خوام انواع دستگاه فشارسنج با قیمت‌های مختلف و کارایی‌های مختلف رو بهتون معرفی کنم .

به صورت کلی چهار نوع دستگاه فشارسنج خون وجود دارد نوع اول دستگاه فشارسنج دیجیتالی بازویی ، فشارسنج مچی ، فشارسنج جیوه‌ای و فشارسنج عقربه‌ای که این دستگاه‌ها خود به دو نوع دیجیتالی و آنالوگی تقسیم میشوند.

به صورت کلی کار با دستگاه‌های فشار خون دیجیتالی بسیار آسان‌تر از دستگاه‌های فشارسنج غیر دیجیتالی یا آنالوگی است به همین دلیل ابتدا سراغ بررسی دستگاه فشارسنج دیجیتالی هم از نوع بازویی و هم از نوع مچی می‌رویم.

کار با دستگاه فشارسنج بازویی

کار با دستگاه فشارسنج بازویی دیجیتالی خیلی ساده است به این صورت که تو مرحله اول باید فشارسنج رو روی بازوی خود قرار بدین و کیسه هوای فشارسنج رو به آرامی ببندید ، بعد از چند دقیقه میبینید که کیسه هوای فشارسنج به آرامی داره پر از هوا میشه ، حالا موقع این رسیده که به نمایشگر دیجیتالی روی فشارسنج توجه کنید که ۳ عدد رو روی این نمایشگر می‌بینید :

اگر فشار خون شما بالا باشه عددی که بالاتر از همه نشون داده می‌شه به رنگ قرمز در میاد و اگر فشار خون شما پایین باشه عدد پایین به رنگ نارنجی در میاد و اگر فشار خون شما عادی باشه همه اعداد به رنگ سبز نشون داده میشن و این حتی برای افرادی که دارای سواد مناسبی هم نیستند خیلی راحته.